כיפות אופטיות

כיפות אופטיות הן עדשות אופטיות בעלי צורת כיפה, אשר נועדו, בשל צורתן הייחודית, לפתור בעיות תכנון רבות כאשר נתקלים במוגבלות בזווית/ רוחב שדה הראייה, הפרעות אופטיות וחיכוך עם האוויר, באמצעות מערכות אלקטרו אופטיות, במהלך תפעולן, לכן נראה שימוש נרחב ביישומים של כיפות אופטיות בתעשיות ובמערכות שונות.

כיפות אופטיות. מפרט.

מגוון חומרי גלם איכותיים בהם אנו משתמשים לייצור הכיפות האופטיות, מבטיח את תפקודן הגבוה במערכת אליה יועדו: Si, Crown glass Glass, Quartz, ZnS, Ge ועוד, אנו מייצרים את הכיפות עד קוטר של 200 מ"מ ועד חצי כדור וטולרנס של Micron +/-10.

על מנת להתאים את הכיפות במדויק לשימוש, א. אופטיקל קומפוננטס ישראל מציעה, כמה סוגים של ציפויים אופטיים להתאמה עפ"י דרישה או צורך הלקוח, כמו למשל, ציפוי AR, , AOC-AR22, AOC-, RV26 , AOC-W33, AOC-W35, AOC-W37, AOC-M21, AOC-M27, AOC-M38

אנו מסוגלים לעמוד בכל דרישה יצרנית עבור כל מטרה ובכל כמות, מתמחים בייצור המוני להפצה מסחרית, כמו גם בייצור costume made מותאם לתכנית מוגדרת ולייצור אב טיפוס.

שימושים לכיפות אופטיות.

כיפות אופטיות המיוצרות במפעל שלנו, מתאימות לשימושים שונים, כמו למשל:

  • שימושים צבאיים- עבור מערכות תצפית גלויות/ סמויות/ מעובות טכנולוגיה, מערכות לבקרת אש, טילים ועוד.
  • שימושים מסחריים/ פרא צבאיים- אבטחת גבולו, מעברים, מתקנים ובניינים בעלי רגישות ביטחונית
  • שימושים במערכות כיבוי והצלה- איתור, חילוץ והצלת לכודים במצבי חירום / עשן/ שריפה/ תנאי מזג אוויר קשים.
  • שימושים למערכות תצפית- המראה ונחיתה של כלי טייס שונים- מטוסים אזרחיים וצבאיים, באפלה/ ערפל/ סערות וכדומה.
  • שימושים למערכות לראיית לילה- עבור רכבים שונים לנהיגה בזמן ראות מוגבלת/ קשה.

נוכל לראות כיפות אופטיות משולבות למשל, במערכות צילום תת ימי/ מוטסות, מערכות לייזר ואינפרא אדום, מערכות טלסקופים למטרות מחקר, אשר אמורות לספק ביצועים איכותיים במיוחד בזמן הימצאותן בתנאים סביבתיים קשים ואף קיצוניים מאד.

חלק בלתי נפרד ממשוואת איכות המוצרים של אופטיקל, הוא פס הייצור והצוותים. המכונות במפעל הייצור שלנו מתפרסות על פני 150 צירי עבודה והן החדישות ביותר ומשולבות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום רכיבי האופטיקה המדויקת, כמו למשל, כרסומות, מכונות CNC ציוד בדיקה ובקרה, מכונות נידוף ועוד. הצוותים המקצועיים שלנו הינם מהראשונים בתחומם, מנוסים בשנים ובמגוון הפרויקטים אותם הובילו ויישמו עבור לקוחותינו הרבים בארץ ובעולם. אנו ידועים במבחני האיכות הבלתי מתפשרים שלנו, בכל הקשור לעמידות המוצרים ומחזיקים בתקן 9001 ISO

א אופטיקל קומפוננטס ישראל ידועה ברמת שירות הלקוחות שלה וזמינה לכל פרויקט, קטן, בינוני או גדול מורכב ככל שיהיה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.